استاندار یزد: مدیران تحول آفرین و کارآمد باشند/وقت‌گذاری مدیران باید شبانه‌روزی باشد

استاندار یزد ارائه خدمات به موقع و عملکرد شفاف رویکرد جدی دولت سیزدهم است، گفت: لازمه ایجاد تحول در هر بخش، برنامه ریزی، وقت‎گذاری و تلاش شبانه روزی است.

استاندار یزد: مدیران تحول آفرین و کارآمد باشند/وقت‌گذاری مدیران باید شبانه‌روزی باشد

به گزارش مسیر سبز در یزد، مهران فاطمی در پیش از ظهر امروز در نشست شورای سازمان همیاری شهرداری‌های استان یزد با اشاره به کوتاهی دوران مسئولیت و فرصت خدمتگزاری به مردم اظهار کرد: باید فرصت خدمت به مردم را غنیمت دانسته و با برنامه‌های نوآوانه و رویکرد‌های انقلابی، امور را پیش برد.

وی بر لزوم تحول آفرینی و کارآمدی شهرداران و مدیران تأکید کرد و افزود: لازمه ایجاد تحول در هر بخش، برنامه ریزی، وقتگذاری و تلاش شبانه روزی است و باید به تحقق این مهم توجه شود.

استاندار یزد با بیان این‌که شهرداری‌ها و فرمانداری‌ها در خط مقدم خدمت رسانی به مردم قرار دارند، خاطرنشان کرد: سال ۱۴۰۱ به لحاظ شرایط اقتصادی و بحران‌های پیش آمده، سال سختی بود با این وجود، کارنامه شهرداران ما بسیار ارزنده است.

فاطمی با قدردانی از مجموعه شهرداری‌ها در رقم زدن نوروزی متفاوت در سال ۱۴۰۱ تصریح کرد: با توجه به تقارن بهار طبیعت و بهار قرآن در نوروز ۱۴۰۲، انتظار می‌رود برنامه ریزی ویژه‌ای برای نوروز پیش رو انجام شود.

وی در پایان با تأکید بر حفظ هویت و اصالت و روح فرهنگی حاکم با توجه به گسترش فیزیکی شهر‌ها خاطرنشان کرد: روح حاکم بر شهر، هویت، فرهنگ دینی و سبک زندگی مردم است و شهرداری‌ها باید با جدیت موضوع‌های مربوط به آن را دنبال کنند.

پایان پیام/ب

ارسال نظر