با خرید این خودروی چینی ۳۰ سال بیشتر عمر خواهید کرد!/ عکس

آیا از فشارخون بالا رنج می‌برید و یا نیاز به بهبود سیستم ایمنی خود دارید؟ به گفته هوانگ هونگ شنگ، اسکای ورث خودرویی مناسب برای شماست!

با خرید این خودروی چینی ۳۰ سال بیشتر عمر خواهید کرد!/ عکس

امیرمسعود عابدین_ هوانگ، بنیان‌گذار اسکای ورث اتو در سخنرانی خود در نمایشگاه خودرو پکن ادعا کرد که با رانندگی در اسکای ورث، طول عمر هر مالک ۳۰ سال افزایش می‌یابد، به این معنی که آن‌ها می‌توانند تا ۱۰۰ سال عمر کنند!

به گفته این فرد، از زمان رانندگی با خودروی الکتریکی اسکای ورث، فشارخون بالا، دیابت و سایر مشکلات او درمان شده است! این اولین بار نیست که هوانگ چنین حرف‌هایی می‌زند. در کنفرانس فناوری خودرو اسکای ورث در سال ۲۰۲۳، او ادعاهای مشابهی را مطرح کرد و گفت که میانگین عمر یک کارآفرین ۱۰ سال کوتاه‌تر از حد معمول است، اما می‌توان با استفاده از خودرو اسکای ورث آن را تا ۳۰ سال افزایش داد! ادعای او این است که خودرو در سطح سلولی، به گسترش محدودیت‌های عمر انسان کمک می‌کند.

البته هیچ مدرکی پشت ادعای هوانگ وجود ندارد، بااین‌حال، اسکای ورث در وب‌سایت خود تبلیغ می‌کند که مدل EV۶ دارای فناوری ارتقای خواب فعال است و ظاهراً می‌تواند با نظارت فعال بر کیفیت خواب و شاخص‌های سلامت، به انسان‌ها کمک کند. هوانگ هرروز ظهر در ماشین می‌خوابد و ادعا می‌کند که بهتر از خوابیدن در دفتر است!

به گزارش خبرآنلاین، جالب است بدانید که اسکای ول ET۵ یکی از نخستین خودروهای برقی است که قرار است در ایران عرضه و تولید شود! این خودرو توسط شرکت مشترک گروه مپنا و صنایع خودروسازی کرمان به نام نوین ماهان یا نبکا تولید خواهد شد.

ارسال نظر