توزیع یک هزار و ۶۲۰ سری جهیزیه توسط کاروان مهر علوی در استان فارس

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی فارس از راه اندازی کاروان مهر علوی جهت توزیع جهیزیه و اقلام ضروری بین مددجویان کمیته امداد خبر داد.

توزیع یک هزار و ۶۲۰ سری جهیزیه توسط کاروان مهر علوی در استان فارس

به گزارش مسیر سبز از شیراز، مرتضی موصلی در مراسم راه اندازی کاروان مهر علوی که با حضور امام جمعه موقت تهران ، آیت الله صدیقی در دانشگاه پیام نور شیراز برگزار شد، گفت: این برنامه همزمان با دهه ولایت و امامت و عید سعید غدیر با توزیع یک هزار و ۶۲۰ سری جهیزیه با کمک خیران و منابع اعتباری کمیته امداد فارس تهیه و تقدیم به زوج‌های جوان تحت حمایت این نهاد استان شده است.

او با بیان اینکه تمام اقلام جهیزیه‌ها از برندهای معتبر ایرانی تهیه شده اند، افزود:  جهیزیه‌ها شامل ۵ قلم اساسی مورد نیاز زوج‌ها (یخچال، گاز، فرش، اتو، جارو برقی و ماشین لباسشویی) است.

موصلی ادامه داد: در کنار جهیزیه ها، ۴ هزار و ۳۰۰ قلم کالای اساسی و ضروری خانواده‌های مورد حمایت کمیته امداد فارس شامل کولر گازی، آبی، آبگرم‌کن، فرش و سایر ملزومات  تامین شده و میان خانواده‌های تحت حمایت توزیع می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد فارس در پایان اضافه کرد: این اقلام در سطح استان با اولویت مناطق محروم تهیه شده که در تلاشیم تا پایان سال جاری بتوانیم ۷ هزار سری جهیزیه را میان زوج‌های جوان تحت حمایت توزیع کنیم.

پایان پیام/ن

ارسال نظر