رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان منصوب شد

نماینده ولی‌فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در حکمی حجت الاسلام والمسلمین محمدزمان قربانی را به سمت رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان منصوب کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان منصوب شد

به گزارش گروه سیاسی مسیر سبز، حجت‌الاسلام موسی‌پور نماینده ولی‌فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی طی حکمی حجت‌الاسلام محمدزمان قربانی را به سمت رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان منصوب کرد.

متن ایت به شرح زیر است:

حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای محمد زمان قربانی (زیده عزه)

سلام علیکم؛

نظر به مراتب تعهد و تجارب جناب‌عالی و بنا بر پیشنهاد سرپرست معاونت حقوقی، امور مجلس و هماهنگی استان‌ها به موجب این حکم به مدت دو سال به سمت «رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان» منصوب می‌شوید.

امید است با استعانت از خداوند منان و بهره‌گیری از ظرفیت‌های فرهنگی و اجتماعی استان و با هماهنگی و همکاری نماینده معزز ولی‌فقیه در استان، استاندار محترم، نمایندگان محترم مجلس و مدیران استانی در راستای تحقق اهداف و مأموریت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی موفق باشید.

لازم است با سرلوحه قرار دادن منویات مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) نسبت به اقدامات ذیل اهتمام جدی به‌عمل آورید.

1_ همکاری و هماهنگی مستمر و ایجاد تعامل با کلیه دستگاه‌های اجرایی استان به منظور هم‌افزایی و استفاده از ظرفیت‌های دستگاه‌ها در مراسم و مناسبت‌ها.

2_ تبلیغ، تبیین و تعمیق گفتمان انقلاب اسلامی با بهره‌گیری از سازمان‌های مردم‌نهاد و مشارکت‌های مردمی.

3_ تعامل با جوانان انقلابی و بهره‌گیری از ظرفیت بی‌بدیل آنان در بزرگداشت مناسبت‌های دینی و ملی.

4_ طراوت بخشی به مراسم و مناسبت‌ها با استفاده از ابتکارات و خلاقیت‌ها و ایده‌های نو.

5_ فعال‌سازی مساجد و نهاد‌های مذهبی و تشکل‌های دینی.

6_ همکاری با معاونت‌های تخصصی شورا و واحد‌های ستادی.

7_ رعایت موازین شرعی، قوانین و مقررات و نظم و انضباط به‌ویژه حفظ بیت‌المال و افزایش بهره‌وری.

در ضمن لازم می‌دانم از خدمات ارزشمند حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای احمدی در مدت تصدی مسئولیت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان تقدیر و تشکر نمایم. از خداوند متعال مسألت دارم که با یاری همکاران خدوم آن دفتر تحت توجهات حضرت بقیه‌الله الاعظم موفق و مؤید باشید.

پایان پیام/

ارسال نظر