رفع مشکلات شهرک عظیمیه در دستور کار قرار گرفته است

استاندار قزوین گفت: مشکلات عظیمیه با پیگیری مسئولان استانی و همراهی دستگاه قضایی و سازمان‌های ملی در مسیر رفع و حل قرار گرفته است.

رفع مشکلات شهرک عظیمیه در دستور کار قرار گرفته است

به گزارش مسیر سبز از قزوین، آیین کلنگ زنی آغاز عملیات پروژه گازرسانی فاز یک شهرک عظیمیه صبح امروز همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر برگزار شد. این پروژه شامل ۷/۷ کیلومتر اجرای شبکه و خط تغذیه و احداث یک واحد ایستگاه tbs می باشد و برای راه اندازی آن بالغ بر ۹۰ میلیارد ریال هزینه برآورد شده است.

محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین در این مراسم اظهار کرد: سال گذشته در دهه فجر بنا را بر این گذاشتیم که بیشتر از بریدن روبان و کلنگ زنی، برخی از مشکلاتی که با همگرایی دستگاه های اجرایی قابل حل است، انجام شود که بخش عمده‌ای از این اقدام شامل تعاونی های مسکن می شد. وی افزود: یکی از پیچیده ترین مشکلات در حوزه تعاونی های مسکن مربوط به عظیمیه قزوین بود و در این زمینه اقدامات بسیار زیادی شد تا مجوزهای لازم اخذ شود. این مقام مسئول گفت: مشکلات عظیمیه با پیگیری مسئولان استانی و همراهی دستگاه قضایی و سازمان‌های ملی در مسیر رفع و حل قرار گرفته و در کنار گاز، اتصال آب و برق هم در دستور کار قرار می گیرد تا این منطقه از انزوا خارج شود. استاندار قزوین با بیان اینکه به برکت دهه فجر این خدمت به مردم استان تقدیم می شود، اضافه کرد: به برکت چنین اقداماتی شاهد افزایش تعداد مسکن، افزایش درآمدهای شهرداری و نیز ایجاد فرصت‌های شغلی در شهر و استان قزوین خواهیم بود. پایان پیام/

ارسال نظر