پلیس کرمان «دزدان غیربومی طلا» را شکار کرد + عکس و فیلم

سردار ناصر فرشید فرمانده انتظامی استان کرمان عملیات موفق پلیس در شکار باند سارقان غیربومی طلا و ارز شهروندان کرمانی را تشریح کرد.

پلیس کرمان «دزدان غیربومی طلا» را شکار کرد + عکس و فیلم

مسیر سبز – کرمان؛ مهسا حقانیت: مردادماه جاری دولت دو روز تعطیل رسمی اعلام کرد و بسیاری از مردم کار و کسب را تعطیل کردند و از شهر خارج شدند، اما دزدان غیربومی حسابی فعال بودند و با حضور در محله‌های بالای شهر کرمان به سرقت طلا، ارز و سکه شهروندان پرداختند و اموال کرمانی‌ها را هم به استان خودشان در غرب کشور منتقل کردند. اموال مسروقه را به کرمان برگرداندیم این در حالی‌ست که سردار ناصر فرشید فرمانده انتظامی استان کرمان در محل پلیس آگاهی در جمع خبرنگاران حاضر شد و اظهار داشت: سارقان غیربومی چند فقره سرقت از منازل شهروندان کرمانی را انجام دادند و در این سرقت‌ها طلاجات، سکه، ارز و دلار را به سرقت برده بودند.

  وی بیان داشت: همکاران ما در پلیس آگاهی استان کرمان با سرنخی که به‌دست آوردند به‌صورت شبانه‌روزی وقت گذاشتند و خودروی سارقان را شناسایی کردند و سارقان را طی عملیات هماهنگ هنگام خروج از استان دستگیر کردند. فرمانده انتظامی استان کرمان ادامه داد: بازجویی‌هایی به‌عمل آمده از سارقان نشان داد، آنها این طلاجات را از استان خارج کرده و به یکی از استان‌های غربی منتقل کرده‌اند. فرشید ابراز داشت: مجوز قضایی را دریافت کردیم و تیمی به آن استان اعزام کردیم که موفق به کشف طلاجات شدند و توانستیم این اموال مسروقه را به مرکز استان کرمان انتقال دهیم.  

ارسال نظر