کشف ۱۱۸ کیلو تریاک در پژو

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: ماموران پلیس داراب موفق شدند در بازرسی از سواری پژو 118 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف کنند.

کشف ۱۱۸ کیلو تریاک در پژو

به گزارش مسیر سبز از شیراز، سردار رهام‌بخش حبیبی اظهار داشت: در راستای طرح مبارزه با سوداگران مرگ، روز گذشته ماموران یگان امداد داراب حین گشت‌زنی در سطح حوزه استحفاظی به یک سواری پژو 405 که در ورودی شهر کنار میدان الله پارک بود مشکوک و آن را مورد بررسی قرار دادند.

وی افزود: در بازرسی از آن خودرو ماموران موفق شدند 118کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف کنند. 

فرمانده انتظامی استان فارس با اشاره به اینکه تلاش برای دستگیری مالک و قاچاقچی با جدیت ادامه دارد، گفت: یکی از ماموریت‌های مهم پلیس، مبارزه با هرگونه حمل، نگهداری، خرید و فروش و قاچاق مواد مخدر به عنوان بلای خانمان سوز جامعه است و برخورد پلیس در این راستا محکم، قاطع و مستمر خواهد بود.    دستگیری اراذل و اوباشان قمه به دست در ایام محرم

فرمانده انتظامی خرامه گفت: با تلاش ماموران پلیس، اراذل و اوباشان سابقه‌دار در یک عملیات ضربتی دستگیر شدند.

سرهنگ “زمان‌اله کریمی” در بیان جزئیات این خبر بیان داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر شرارت‌، قدرت‌نمایی و قمه‌کشی منجر به جرح شدید یکی از شهروندان در مراسم شب‌های عزاداری محرم، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع، با تشکیل تیم عملیاتی و انجام اقدامات پلیسی، ماموران انتظامی تحقیقات خود را آغاز و با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند مخفیگاه هر دو اراذل و اوباش را شناسایی و آنان را در مخفیگاهشان دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی خرامه با بیان اینکه متهمین از اراذل و اوباشان سابقه‌دار و تحت تعقیب مراجع قضائی نیز بوده‌اند، گفت: مخلان دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند. سرهنگ “کریمی” با بیان اینکه استقرار نظم و امنیت در جامعه از وظایف ذاتی پلیس است، خاطر نشان کرد: پلیس با پوشش اطلاعاتی کامل، به هیچ عنوان اجازه عرض اندام به اراذل و اوباش و هنجار شکنان را نخواهد داد.

پایان پیام/خ

ارسال نظر